Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

  ŞİFREMİ UNUTTUM, NASIL ŞİFRE ALABİLİRİM?

Şifrenizi unuttuysanız, yeni üyelik açmak yerine şifrenizi yeniden almanız gerekir. Üye girişine tıkladıktan sonra, açılan pencerenin altındaki şifremi unuttum yazısının üzerine tıklamanız yeterlidir.

Açılacak pencerede istenen alana başında 0 olmadan sisteme kayıtlı cep numaranızı ve ya e-posta adresinizi girip ve gönder butonuna basınız.

https://www.piaffnetworking.com/data/genel/yeniresimler/%C5%9Fifre.PNG

Cep telefonunuza yeni kullanıcı adınız ve şifreniz gelecek. Kullanıcı adınız başında 0 olmadan cep telefonunuzun numarası olacaktır.

Eğer yeni şifrenizi e-posta adresinize gönderdiyseniz aynı şekilde kullanıcı adınıza başında 0 olmadan telefon numaranızı ve şifre alanına da e -postanıza gelen şifrenizi giriniz.

TC KİMLİK NUMARASI NEDEN İSTENİYOR?

Şirketimiz stopaj vergisi ödemelerini Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince yatırmakta ve bunu T.C kimlik numaranız üzerinden gerçekleştirmektedir. Vergi Levhanız varsa aynı şekilde vergi levha numaranızı da verebilirsiniz. Ancak vergi levhanız yoksa T.C kimlik numaranız istenmektedir. Bu şirketimizin %100 yasal hareket ettiğinin bir göstergesidir. Sistemimize kayıtlı hiçbir üyenin özel bilgileri 3.şahıs, firma ve kişilerle paylaşılmaz. Bizimle çalışmakta olan üyelerimiz de referanslarımızdır.

NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Ana sayfadaki sitenin sağ üst tarafındaki GİRİŞ YAP alanından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek ürünlerinizi sepetinize ekledikten sonra sepet kısmına giderek satın al butnundan sipariş verebilirsiniz. Takıldığınız yer olduğunda sponsorunuza yani bize başvurarak yardım talep edebilirsiniz.

ÖDEMEYİ NASIL YAPARIM?

3 aşamada ödeme yapabilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı bilgilerini girerek siparişi onaylayabilirsiniz.

Banka hesap numaralarımıza EFT havale yaparak ödeme yapabilirsiniz.

Banka kartınızda para varsa o karttan aynı kredi kartı gibi numaraları girerek

Siparişinizi verebilirsiniz.

SİPARİŞ VERME ALT LİMİTİ VAR MI? KARGO BEDELİ DAHİL MİDİR?

Kumanyacı Networkte sistem üzerinden sipariş verme alt limiti 15 PUAN' dır.Ciro

Bazında TL olarak 80 TL ile 170 TL arasında alacağınız ürünün çeşidine göre

Değişmektedir.

15 PUAN ve üzeri siparişleriniz için kargo bedeli ücretsizdir.

15 PUAN altındaki siparişlerinizde kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.

SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE GELİR?

Ürünlerin hazırlanma süres Hafta içi günlerinde saat 11’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 11’den sonra verilen siparişler bir gün sonra paketlenerek üyelerin adreslerine gönderilmektedir.Hafta sonunda verilen siparişler ilk mesai gününde hazırlanarak kişilere kargoyla ulaştırılmaktadır.

KARGO KAYNAKLI GECİKMELER

Nadir de olsa özellikle kış mevsiminlerin de en sık yaşanan gecikme sorunları kargo kaynaklı olmaktadır. Bazen şubeye geç ulaşması yada yoğun hava koşullarından dolayı dağıtıma çıkamama gibi sorunlar olabiliyor.Bu tür durumların dışında çıkışlarımız hızlıdır.

SİPARİŞİNİZİ HAFTA İÇİ SABAH 11:00'A KADAR GİRİN

Web sitemiz üzerinden sipariş giren temsilcilerimize en geç 11:00’a kadar siparişlerini oluşturup onaylamalarını öneriyoruz. 11:00’dan sonra oluşturulan siparişlerinizin işleme alınması bir sonraki iş güne sarkarak teslimat sürenizi uzatacaktır.

RESMİ VE ÖZEL TATİLLER DE SİPARİŞ DURUMU

Ramazan ve Kurban Bayramları, yılbaşı ve özel tatillerde verdiğiniz siparişler tatil sonrası, mesai başlangıç süresinde hazırlanmaya başlanır. Bu durumdan dolayı Acil olan siparişlerinizi tatil günlerinden bir gün önce vermeniz gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz.

SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDERİM?

Siparişinizin kargoya verilmesini Kumanyacı networkun resmi sitesinden yani www.kumanyaci.com adresinden üyelik girişi yaptıktan sonra Menüye gelinerek İşlemlerin yazan kısımdan alt başlık olarak Siparişlerim yazan yer tıklanıp açılan sayfada sipariş durumu yazan yerde ürününüz faturalanmışsa o bölümdeki ARABA ikonuna tıklayıp siparişinizin nerde olduğunu görebilirsiniz.

HAK ETTİĞİM PRİMLERİMİ NE ZAMAN VE NASIL ALACAĞIM?

Primlerinizi Menü bölümünde bulunan Prim yönetimi yazan yere gelip alt başlık olarak primlerim yazan yere tıklayıp oradan bakabilirsiniz. Ay içerisinde 20PUAN’lık sipariş girişi yaparak yani Ciro bazında 89 TL ile 230 TL arasında seçeceğiniz ürüne göre değişen bir alış veriş yaparak aktifliğinizi sağlamanız durumunda primleriniz sonraki ayın 20’sinde Şirkete bildirdiğiniz İBAN numarasına yatırılarak priminizi alabilirsiniz. Kazancınız 1 TL’de olsa her ay priminizi şirket size yatıracaktır.

Prim alacağım oluştu ay içerisinde sipariş veremedim.Primim silinir mi?

Prim alacaklarınızın carinize yansıması için ilgili ay içerisinde 20 PUANLIK  sipariş vermeniz aktiflik şartını yerine getirmeniz gerekmektedir.