Kumanyacı Kazanç Planı

Kumanyacı Kazanç Planı

Kumanyacı Kazanç Planı


1-KİŞİLERİN KENDİ SİPARİŞLERİNDEN ELDE ETTİĞİ AVANTAJ

Kumanyacıya üye olan kişiler kendilerinin girmiş olduğu her siparişlerinden

Hediye alarak bu konuda sipariş vermeleri teşvik edilmekte ve kişiler

Ödüllendirilmektedir. Hediye her zaman üyelere cazip gelmektedir.

2- KİŞİLERİN EKİPLERİNDEN ELDE ETTİĞİ EKİP PRİMLERİ

Üyelerimiz kumanyacı sisteme üye olduktan sonra alt ekip Kurmaya başladıklarında ekiplerinden para kazanmaya başlarlar. Şimdi şirketin sunmuş olduğu avantajları madde madde anlatacağız. Detaylarla beraber daha kolay anlaşılacaktır.


A.DİREK YATAY ÜYELERİNİZDEN REFERANS PRİMİ KAZANMA

Kişilerin direk kendilerinin bulmuş olduğu üyeler 1.kademe üyeler

Olarak isimlendirilmektedir..kişiler kendilerine direk bağlı yatay 

Üyelerinin gireceği ilk siparişlerinden %5 ile-% 30 arasında primler

Kazanabilmektedir. Kumanyacıda paketler 35-70-150-200-300 ve 500

Puan olarak K1’den K6’ya kadar temsilcilerin alışveriş yapacağı

Şeklinde sunulmaktadır. Buna misal verelim sizin 1.kademenizdeki

Bir üye k6 değerinde 500 puanlık kumanya paketiyle işe başladı. Siz

Bu kişinin puanı üzerinden % 30 referans primi alırsınız yani

500x0,30=150 tl hak edişiniz sistemde size yansır..


 B-EKİBİNİZDEKİ ÜYELERİNİZDEN BİNARY EŞLEŞME GELİRİ VE ÖRNEĞİ

Kumanyacı networkte ekibiniz oluştururken bir sağınıza birde solunuza en fazla iki kişi yerleştirilmektedir. Buda binary ikili kol diye adlandırılmaktadır. Kişilerin ekiplerinden binary eşleşme geliri alabilmesi için 35-70-150-200-300-500 puan değerinde K1’ den K6’ya kadar olan paketlerden birisini alması gerekmektedir. Bu paketlerin TL değerindeki tutarları alacağınız ürünün cinsine göre değişmektedir. Sistemden hazır ürün paketleri de alabilirsiniz ya da ürünleri kendiniz seçerek paket puan tutarları değerinde ürün alarak bu haklara sahip olabilir avantaj sağlayabilirsiniz.


Binary eşleşme gelirinde sistem şu şekilde işlemektedir. İki kolunuz var bir koldan 5000 puan diğer koldan 4000 puan çıkardınız şirket size kısa koldan almış olduğunuz puanının primini paket cinsine göre ödemektedir. Diyelim siz K6 paketiyle işe başladınız yani 500 puanlık paket aldınız siz burada kısa koldan çıkardığınız puandan % 25 alırsınız oda 4000x0,25=1000 tl prim kazanırsınız.4000 puan olduğunuzda ayrıca safir kariyerinde olacaksınız ve 300 TL ayrıca bonus primi hesabınıza yatacaktır.

 

C-MATCHİNG GELİRLERİ VE PRİM HESAPLAMA ÖRNEĞİ

Matching gelirleri kişilerin direk kendine bağlı üyelerden başlayıp o kişilerinde altlarında oluşan ekiplerinden 7 alt derinliğe kadar oluşan kişilerin binary eşleşme gelirlerinden aldığı primler üzerinden hesaplanmaktadır. Matching gelirleri hangi kariyere ulaşmışsanız o kariyerdeki seviyenize göre kaç derinlikten prim alacağınız tespit edilmektedir.Şimdi bunun ayrıntılarını verelim.


GÜMÜŞ KARİYER:1. Derinlikteki Kişilerin Eşleşme Gelirlerinden  % 5

ALTIN KARİYER: 2. Derinlikteki Kişilerin Eşleşme Gelirlerinden  % 5

SAFİR KARİYER: 3. Derinlikteki kişilerin eşleşme gelirlerinden  % 5

YAKUT KARİYER: 4. Derinlikteki kişilerin eşleşme gelirlerinden  % 5

ZÜMRÜT KARİYER: 5. Derinlikteki kişilerin eşleşme gelirlerinden  % 5

ELMAS KARİYER: 6. Derinlikteki kişilerin eşleşme gelirlerinden  % 5

ÇİFT ELMAS KARİYER: 7. Derinlikteki kişilerin eşleşme gelirlerinden  % 5

Örnek olarak mesela 1 derinliğimizde bir üyemiz 2000 TL BİNARY eşleşme geliri aldı biz ondan % 5 eşleşme geliri alacağız 2000x0,5=100 tl matching geliri bizim olmaktadır.

D-KUMANYACIDA ARABA BONUSU NASIL KAZANILIR

Kumanyacı, araba bonusu olarak temsilcilere yapmış oldukları kariyer ve puan durumlarına göre ekstra olarak primler vermektedir. Şirketimizde araba bonusu kazanmak için en az Zümrüt Kariyerine ulaşmak ve İki kol binary ağacımızda kısa kol puanından 15000 PV yaptığımızda 1000 TL Araç bonusu vererek ödüllendirmektedir. Araç bonusunda kısa koldan 30000 puan çıkartıldığında şirket Araç primi olarak 2400 TL vermekte kısa koldan 48000 puan ve üzeri bir ekip çalışmasıyla 4800 TL araba bonusu almaya hak kazanılmaktadır.Bu kaçırılmayacak fırsattır.

E-KUMANYACIDA BENİM MARKETİMLE PRİM KAZANMA VE SATIŞ LİNKİ

Kumanyacı şirketinde Ücretsiz olarak temsilci olan bir üyenin satış linkinin açılması için en az 20 puan değerinde alışveriş yapması gerekmektedir. Bu alışverişi yapan üyeye şirket satış linki vermekte kişi bu satış linkiyle sosyal medyada ve diğer platformlarda satış yaparak para kazanabilme imkânına sahip olabilmektedir. Diyelim kişi reklam yaptı ve ürün satışında bulunda toplamda 500 puan satış yapan bir temsilci 500 X0,5=25 TL Prim kazanır.Buda kişiye ekstra bir gelir olmaktadır.