Kumanyacı İş Videoları

Kumanyacı İş Videoları

Kumanyacı İş Videoları

Kumanyacı anonim şirketi, ülkemizde network yapan kişileri mutlu edecek ve bu noktada çok önemli bir adım atarak onların tekrara sahaya dönerek Üzerlerindeki yorgunluğu atıp Para kazanmasını sağlayan bir firmadır. Evimizin bitmeyen ihtiyaçlarını alarak bundan para kazanılmasını sağlamak ve satış yapmadan sadece temel tüketim maddeleri ve binlerce çeşit ürünle hizmet verip yeni nesil ticaretle harika kazanım sunmaktadır. Artık markete girmeye son! Çünkü sizin marketiniz size hizmet ederek temel ürünleri kargoyla ayağınıza kadar getiriyor. Zaman kaybınız olmayacak marketlerde sıra beklemeyeceksiniz. Çünkü tüm hizmetleri Kumanyacı firması size sunacak, üstelik bu işi yaptığınızda para kazanıp ekonomik özgürlüğü sağlayacaksınız.Tüm fırsatları şirketimiz size sunmaktadır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEDİĞİNİZDE KUMANYACI'YI YAKINDAN TANIYACAKSINIZ


Firmamız günden güne yapmış olduğu yeni atılımlar ve değişiklerle temsilcilerine daha çok kazandırmak için çalışmalar yapmaktadır. Kumanyacı 1 Nisan itibarıyla yeni kazanç sistemini ve çalışma modelini tanıtarak üyelerine motivasyon sağlamış ve işi büyütmelerinde temsilcilere büyük katkı sunmuştur. Bu çerçevede yeni kazanç planımız ve işimizle alakalı detayları yönetim kurulu başkanımız sayın Hüseyin Gümüş aşağıdaki videoda bizlere sunmakta ve işimizin ayrıntılarını bize vermektedir. İzlemenizi tavsiye ederim.Bu video Firmamızı tanımanız için önemlidir.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYİNCE KUMANYACI AYRICALIKLARINI ÖĞRENECEKSİNİZ


İki videomuzu da izlemişseniz işimizin ne kadar avantajlı olduğunu ve network yaparken mutlu bir şekilde işimizin inşa edileceğini özümseyip yolunuzu çizerek kariyerlere ulaşmak için ekip kurma çalışmalarına başlayıp hızlı bir şekilde büyüme noktasında çalışma yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi Kumanyacıyla para kazanma ve kariyer yapma zamanı diyorum. Ücretsiz Üye olabilirsiniz.Kazandırmaya başlayabiliriz.Siz hazırsanız biz destek vermek için buradayız.İletişime geçebilirsiniz.